Слухати

Російські провайдери починають блокувати Telegram / Новини на Громадському радіо

Російські провайдери починають блокувати Telegram

16 квітня 2018 - 12:10
13 квітня суд Москви постановив обмежити доступ до месенджера

Роскомнагляд надіслав російським інтернет-провайдерам рішення Таганського суду про обмеження доступу до месенджера Телеграм. Про це йдеться на офіційному сайті Роскомнагляду. 

Голова Роскомнагляду Олександр Жаров заявив, що відомство вимагатиме від Apple і Google видалити додаток Telegram зі своїх магазинів, передає Медуза.  Доступ до Telegram вже заблокований в абонентів МТС, «Мегафон», «Билайн» і Yota.

Нагадаємо, що 13 квітня Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора про блокування Telegram. Обмеження доступу до Telegram діятиме в Росії поки месенджер не надасть ключі розшифровки повідомлень ФСБ

6 квітня Роскомнадзор подав позов про обмеження доступу до Telegram. Приводом для подання позову стало те, що месенджер Telegram не надав ключі для дешифрування листування користувачів для ФСБ. Згідно з цим положенням, месенджер на вимогу Федеральної служби безпеки повинен надати ключі шифрування листування своїх користувачів.

20 березня Верховний суд РФ визнав законним наказ ФСБ про розшифровку повідомлень Telegram. 14 березня російські користувачі Telegram подали позов до суду на ФСБ.

Павло Дуров офіційно відмовився співпрацювати зі спецслужбами навіть під загрозою блокування, заявивши, що Telegram завжди готовий призупинити як особисті, так і ділові зв’язки з країнами, де на компанію чиниться тиск, і що месенджер щодня самостійно «блокує сотні каналів із закликом до насильства», тому необхідності в передачі ключів немає. 

11 січня засновник Telegram заявив, що месенджер не має жодного стосунку до Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+