Слухати

Терористи «Ісламської держави» погрожують підірвати нью-йоркське метро (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Терористи «Ісламської держави» погрожують підірвати нью-йоркське метро (ФОТО)

16 квітня 2018 - 11:15
Раніше терористи «Ісламської держави» погрожували Путіну, королеві Британії та Ватикану

Пропагнадистське видання «Ісламської держави» Wafa Media Foundation погрожує терактами в Нью-Йоркському метро, передає Daily mail. 

На плакаті зображений чоловік, який стоїть на платформі станції метро «Brooklyn Bridge», а позаду нього видно вибухівку з таймером, трохи вище написав «Ви не знатимете, звідки ми вдаримо».

Терористичне угрупування погрожувало атакувати Париж та Чемпіонат з футболу в Росії на тлі втрати територій на Близькому Сході. Минулого року бойовики угрупування погрожували влаштувати теракти у Ватикані та напасти на королеву Британії. 

«Пропагандистське видання «Ісламської держави» Wafa Media Foundation спеціалізується на створенні таких плакатів. Ця погроза як і низка інших є частиною більшої стратегії точкових атак, які влаштовують терористи на тлі втрати контролю над територіями в Іраку та Сирії. Хоч ці погрози і варто сприймати серйозно, але тут також є елемент публічності, особливо, коли вони погрожують Ватикану або говорять про такі масштабні події як Чемпіонат з футболу 2018», — розповідає директор розвідувальної групи SITE  Ріта Катц. 

dah-c3oxcaagz6r.jpg

twitter.com/writherazazel
Бойовики «Ісламської держави» погрожують підірвати метро в Нью-Йорку
twitter.com/writherazazel

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+