Слухати

У КПІ пояснили реорганізацію факультету авіаційних і космічних систем / Новини на Громадському радіо

У КПІ пояснили реорганізацію факультету авіаційних і космічних систем

16 квітня 2018 - 20:49
Факультет стане Центром авіаційних і космічних систем

Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» реорганізував факультет авіаційних і космічних систем у Центр, включивши його до складу механіко-машинобудівного інституту. Таким чином університет сподівається покращити матеріальну базу та зменшити управлінський апарат.

Про це Громадському радіо розповів перший проректор КПІ ім.Ігоря Сікорського Юрій Якименко.

Як пояснив проректор, факультет реорганізували у рамках укрупнення підрозділів.

«Питаннями, пов’язаними з літакобудування, у нас традиційно займався ще механіко-машинобудівний факультет. Факультет аерокосмічних систем був створений 25 років тому як спроба відповідним чином розвивати цей напрямок. На даному етапі виявилося, що їм нарізно розвиватися складно, оскільки це потребує об’єднання матеріальної бази», — розповів Якименко.

Пізніше механіко-машинобудівний факультет став інститутом, на його базі спільно з компанією Boeing було створено Центр для підготовки фахівців у галузі динаміки і міцності машин, зазначив Якименко.

«На факультеті авіаційних і космічних систем та кафедра, яка займалася літальними апаратами, опинилися осторонь від цього. Ми реорганізували факультет авіаційних і космічних систем в Центр авіаційних і космічних систем, включивши до складу механіко-машинобудівного інституту. Тепер завдання ставиться таким чином, щоб об’єднати їхні зусилля і щоб вони готували фахівців широкого профілю, як конструкторів, так і експлуатаційників», — зазначив Якименко.

Наказ набуде чинності з липня. На тих студентів, які закінчують факультет цьогоріч, реорганізація не вплине, запевнив проректор. Решту студентів з 1 вересня переведуть на наступний курс у складі механіко-машинобудівного інституту, але ж за тією спеціальністю, на яку вони вступали.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+