Слухати

Укрзалізниця отримала 100 млн гривень прибутку у 2017 році / Новини на Громадському радіо

Укрзалізниця отримала 100 млн гривень прибутку у 2017 році

16 квітня 2018 - 11:44
Світова аудиторська компанія Е&Y заявила про покращення фінансового результату Укрзалізниці

У 2017 році «Укрзалізниця» отримала 100 мільйонів гривень прибутку у 2017 році. Про це повідомив у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Е&Y заявила про покращення фінансового результату Укрзалізниці та вихід на прибуткову діяльність. Одна з кращих світових аудиторських компаній підтвердила правильний напрямок та реалізацію стратегії реформування ПАТ «Укрзалізниця». Ми виходимо на новий рівень економічної стабільності. Збиток за 2016-й рахувався мільярдами та становив 7,3 млрд грн, сьогодні маємо показник прибутковості у 100 млн грн за рік. У 2017-му фінансовий результат товариства покращився на 7,4 млрд гривень», — зазначив він. 

Крім того, зазначив Кравцов, також є  зростання показника EBITDA на 390 млн грн.

«Це аналітичний показник, що дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань. Показник сягнув 20,6 млрд грн, а це позитивно впливає на сприйняття компанії на західних фінансових ринках», — пояснив Кравцов.

За його словами, також у 2017 році Укрзалізниця суттєво збільшила капітальні інвестиції – до 10,9 млрд грн.

«Це більше ніж в половину. Завдяки цьому компанія забезпечила найбільше оновлення рухомого складу та придбання обладнання за останні 4 роки», — розповів Кравцов. 

Читайте також: Генпрокуратура та СБУ проводять обшуки в головному офісі «Укрзалізниці»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+