Слухати

В Росії засудили жінку до двох років умовно за зображення з закритого альбому «ВКонтакте» / Новини на Громадському радіо

В Росії засудили жінку до двох років умовно за зображення з закритого альбому «ВКонтакте»

16 квітня 2018 - 11:50
Оксану Походун визнали винною у розпалюванні ворожнечі за ознаками національності, походження і релігійної приналежності

Суд в Красноярську засудив Оксану Походун до двох років умовно за зображення з закритого альбому в соцмережі «ВКонтакте», визнавши її винною в розпалюванні ворожнечі за ознаками національності, походження і релігійної приналежності, передає місцеве видання НГС. Новости. 

Походун під час судового процесу наполягала на тому, що зберігала «колекцію маргінальних мемів» в альбомі, який був закритий для інших користувачів. Представники ФСБ, в свою чергу, стверджували, що альбом був у відкритому доступі.

Сторона звинувачення просила засудити Походун до 18 місяців колонії-поселення. Захист наполягав на виправдувальному вироку.

Оксана Походун брала участь у декількох акціях забороненого в Росії руху «Артпідготовка». Під час обшуку у неї знайшли листівки «Артпідготовки». Сама Походун підкреслює, що не була активістом цього руху, а лише ходила на акції разом з його прихильниками.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+