Слухати

Це закінчиться великим пшиком, - УПЦ МП про створення в Україні єдиної православної церкви / Новини на Громадському радіо

Це закінчиться великим пшиком, - УПЦ МП про створення в Україні єдиної православної церкви

17 квітня 2018 - 17:57
У низці ЗМІ з'явилася інформація про те, що президент України Петро Порошенко скоро оголосить про початок створення єдиної української православної церкви

Державі не вдастся створити в Україні єдину православну церкву, вважає протоієрей Української православної церкви Московського патріархату Миколай Данилевич. Так він відреагував у на повідомлення у ЗМІ про те, що Петро Порошенко найближчим часом оголосить про початок процедури створення єдиної української православної церкви.

«Думаю я, що це все закінчиться великим пшиком, як це було багато разів до цього. Буде багато шуму в ЗМІ, і на тому все закінчиться. Чому? Тому що будують на тому фундаменті, на якому в принципі будувати неможливо. Починати треба з УПЦ, а не з її сепаратних частин. Піджак до гудзика не пришивають, а навпаки, гудзик до піджака», — написав проієрей у Facebook.

Данилевич зазначив, що УПЦ підтримує ідею створення єдиної православної церкви в Україні. Проте, на його думку, це не має робити держава.

«Владі, яка можливо хоче цю тему використати, щоб залишитися на другий термін, хотілося б нагадати наступне: ще ніхто в нашій країні на церковній темі не зміг цього зробити. Провали на цій темі були, а виграшів щось я не пам’ятаю», — написав він.

Нагадаємо, сьогодні у низці ЗМІ з’явилася інформація про те, що президент України Петро Порошенко скоро оголосить про початок створення єдиної української православної церкви. Зокрема, про це повідомило РБК із посиланням на джерела в АП. За словами джерел видання, вселенський патріарх Варфоломій підтримав таку ідею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+