Слухати

На засіданні в Київраді почалися сутички через створення музею на Поштовій площі (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

На засіданні в Київраді почалися сутички через створення музею на Поштовій площі (ФОТО, ВІДЕО)

17 квітня 2018 - 18:36
У Київраді виламали двері. За словами активістів, це зробили депутати

На засіданні в Київській міській раді розпочалися сутички між активістами, депутатами та правоохоронцями. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо, яка перебуває на місці подій.

Під час сутичок виламали двері до сесійної зали. За словами активістів, це зробили депутати.

На місці перебуває поліція.

Сьогодні детутати міськради розглядали питання будівництва на Поштовій площі торгового центру. За словами активістів, це історичне місце, де має бути музей. Засідання розпочалося о 12:00, втім досі рішення щодо цього ухвалене не було.

За словами кореспондентки Громадського радіо, у будівлі Київради перебуває близько 50 активістів, вони вимагають від депутатів ухвалити рішення про створення на Поштовій площі музею. Активісти блокували вихід із сесійної зали, коли депутати хотіли завершувати засідання близько 18 години.

Станом на 18:45 депутати вийшли з будівлі через чорний вихід.

Читайте також: Поштова площа в Києві: підземний музей чи торговий центр?

Нагадаємо, на Поштовій площі археологи знайшли вулицю часів Київської Русі, княжі печатки, зброю і навіть рештки людей. Все це має стати музеєм в центрі Києва, про що говорять археологи, громадські активісти, деякі представники влади. Столична влада навіть виділяла невеликі гроші на збереження знайдених артефактів. Але наразі перспектива історичної пам’ятки — бути похованою під бетоном, на якому виросте ще один торговий центр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+