Слухати

Оголошено лауреатів Пулітцерівської премії / Новини на Громадському радіо

Оголошено лауреатів Пулітцерівської премії

17 квітня 2018 - 08:15
NYT і WP отримали премію за матеріали про «російське втручання» у вибори президента США

У США назвали лауреатів Пулітцерівської премії 2018 року.

Цього року приз у категорії «Служіння суспільству» отримали журналісти газети The New York Times і журналу The New Yorker за публікації, що дозволили викрити сексуальних злочинців, які займали високе положення в суспільстві.

Нагороду в категорії «Журналістські розслідування» отримала газета The Washington Post за серію публікацій про алабамського політика Роя Мура. 

Журналісти The New York Times і The Washington Post отримали призи в категорії «Національні новини» за публікації про російське втручання в американські вибори і дії адміністрації Дональда Трампа.

Приз в категорії «Міжнародна журналістика» отримали журналісти агентства Reuters за серію матеріалів про політику президента Філіппін Родріго Дутерте у сфері боротьби з наркоторгівлею. Також агентство Reuters стало лауреатом Пулітцерівської премії в номінації «Художня фотографія» — за фотографію, на якій зображені біженці з М’янми.

Фотограф Райан Келлі з газети The Daily Progress виграв нагороду в категорії «Оперативні фотографії»: за репортажі про сутички в місті Шарлотсвілл, штат Вірджинія.

Премію в номінації «Драма» отримала письменниця Мартіна Майо за «Ціну життя». У номінації «Музика» нагороду отримав репер Кендрік Ламар за альбом DAMN.

Нагадаємо, понад сторіччя Пулітцерівська премія вручається щорічно в 21 категорії - за досягнення в галузі журналістики (14 категорій), а також за досягнення в галузі літератури, драматургії, історії і музики (7 категорій). З повним списком цьогорічних лауреатів можна ознайомитися за посиланням

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+