Слухати

У Савченко хочуть примусово взяти зразки слини (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Савченко хочуть примусово взяти зразки слини (ФОТО)

18 квітня 2018 - 14:55
Савченко відповіла, що може плюнути прокурору в обличчя

На засіданні у справі Надії Савченко сторона обвинувачення просить суд дозволити примусово взяти в підсудної біологічні зразки. Як повідомляє кореспондентка Громадського радіо із зали Шевченківського районного суду в Києві, мова йде про зразки слини Савченко.

Зараз у суді перерва, суддя Ольга Юзькова пішла до нарадчої кімнати.

Відповідне клопотання подав прокурор Олександр Банник. Зразки слини необхідні, щоб порівняти їх із зразками, які є на одному з речових доказів у справі (телефоні).

Савченко відмовилася добровільно надавати зразки.

«Давайте згадаємо дії Генпрокурора на даний час, колишнього в’язня Луценка, який плюнув прокурору в морду. Можу повторити цей подвиг і у Генпрокурора буде мій біологічний матеріал на його обличчі, якщо не змішаються зразки, для того, щоб можна було зробити експертизу», — заявила вона в суді.

Її адdокат Дмитро Бугай вважає, що примусовий відбір є порушенням прав людини, тому просить суд відхилити клопотання прокурора. Савченко сказала, що вважатиме це тортурами.

Нагадаємо, народну депутатку Надію Савченко затримали 22 березня у залі Верховної Ради.

Верховна Рада підтримала подання генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко, її затримання та арешт. Юрій Луценко заявив, що Савченко і затриманий під час спроби ввезення зброї Володимир Рубан планували розстріляти центр Києва. Під час розгляду подання Луценко заявив, що до передачі зброї депутату Надії Савченко на окупованій території причетні російські військові. 20 березня Надія Савченко заявила, що люди з оточення президента мали завдання ліквідувати її – і тому готували провокацію та підбурювали її на організацію «перевороту». Вона стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу – і висміяти її. Шевченківський райсуд Києва помістив Надію Савченко під варту на 59 діб до 20 травня без альтернативи внесення застави.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+