Слухати

Двоє моряків судна «Норд» прибули у Крим, - адвокат

19 квітня 2018 - 22:27
Семеро моряків залишаються на материковій Україні
Двоє моряків судна «Норд» прибули у Крим, - адвокат / Новини на Громадському радіо

Двоє членів екіпажу кримського судна «Норд» прибули до окупованого Криму. Сьогодні вони з паспортами громадян РФ вилетіли з Києва до Мінська. 

Про це російському інформаційному агентству «ТАСС» повідомив адвокат Олександр Руденко.

«Двоє членів екіпажу вже в Криму, вони прибули туди з Москви. У них все в порядку. Вони щасливі, що позбавилися жахливого періоду у своєму житті», — заявив адвокат.

Сьогодні зранку дев’ять членів екіпажу кримського судна «Норд» намагалися вилетіти з Києва до Мінська. Двом з них вдалося полетіти до Білорусі з паспортами громадян РФ. Українські прикордонники кажуть, що моряки покинули материкову Україну незаконно. Сімом морякам було відмовлено у виїзді.

Нагадаємо, 25 березня Державна прикордонна служба України затримала рибопромислове судно «Норд». На борту були 10 громадян України з російськими паспортами, виданими у Керчі.

6 квітня Приморський районний суд Маріуполя оштрафував членів екіпажу на суми від 3 до 3,4 тисяч гривень, а капітана судна Володимира Горбенка заарештували. 10 квітня його звільнили з-під варти після внесення застави. 

Решта команди не обмежена у пересуванні.

9 квітня дев’ять членів екіпажу судна «Норд» намагалися виїхати до Росії на дипломатичних автомобілях консульства РФ. 10 квітня екіпаж спробував виїхати до Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+