Слухати

Експерти зафіксували частіше використання Telegram після блокування в Росії / Новини на Громадському радіо

Експерти зафіксували частіше використання Telegram після блокування в Росії

19 квітня 2018 - 08:08
16 квітня російські провайдери почали блокувати месенджер

У перший день блокування Telegram в Росії його використання не знизилося, а, навпаки, зросло. До такого висновку прийшла  аналітична компанія SimilarWeb на прохання РБК.

16 квітня сайтом telegram.org користувались 1,2 млн відвідувачів з Росії, що на 27% вище, ніж 9 квітня. Оскільки аудиторія сервісу може змінюватися в залежності від дня тижня, компанія порівнювала понеділок з понеділком.

Кількість завантажень Telegram для платформи Android російськими користувачами зросла за тиждень більш ніж у два рази, до більше 102 тисяч. 

Нагадаємо, що 13 квітня Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнагляду про блокування Telegram.  Обмеження доступу до Telegram діятиме в Росії доти, доки месенджер не надасть ключі розшифровки повідомлень ФСБ

16 квітня російські провайдери почали блокувати Telegram.

Засновник Telegram Павло Дуров назвав блокування месенджера на території Росії антиконституційним і пообіцяв, що продовжить відстоювати право росіян на таємницю листування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+