Слухати

Хлопчик, якому однокласники зламали хребет, боротиметься з булінгом

19 квітня 2018 - 23:14
У Максима Чернікова може з’явитися власний блог про насильство у школі
Хлопчик, якому однокласники зламали хребет, боротиметься з булінгом / Новини на Громадському радіо

12-річний киянин Максим Черніков, якого у грудні побили однокласники і якому зламали хребет, боротиметься з булінгом та насильством у школі.

Про це повідомив Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

«Сподіваємось, що скоро у Максима буде свій блог, де він розповідатиме про булінг, про те як можна з цим боротись, куди звертатись та як реагувати. Також Максим погодився увійти до складу Національної дитячої ради та допомагатимете у моїй діяльності щодо боротьби з булінгом та насильством. Разом ми спробуємо «достукатися» до дорослих, до вчителів, до батьків, до інших дітей і до відповідних державних органів та запровадити ефективні освітні програми, які допоможуть побудувати безпечну школу», — написав Кулеба. 

7 грудня 2017 року Максима Чернікова побили його однокласники по спеціалізованому столичному ліцею. Через отримані травми він чотири місяці прикутий до ліжка.

«Максим дуже ображений на школу та на вчителів, які не змогли чи не схотіли його захистити. Так, думаю, директор ліцею буде звільнена, але головне в цій історії – те, які висновки ми зробимо сьогодні», — розповів Кулеба, який відвідав Максима.

За його словами, до осені побитий школяр не зможе стати на ноги.

Максим закликав учителів бути уважними до проблем школярів та боротися з насильством.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+