Слухати

Німеччина надасть Україні 9 млн євро на житло для переселенців

19 квітня 2018 - 18:50
Уряд планує побудувати житло для 1 тисячі людей
Німеччина надасть Україні 9 млн євро на житло для переселенців / Новини на Громадському радіо

Україна отримає 9 млн євро від Уряду Німеччини на створення житла для переселенців та розвиток інфраструктури (школи, дитсадки) у містах Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей та підконтрольних районах Донецької і Луганської областей. 

Відповідну Фінансову та проектну угоду підписали сьогодні міністр соціальної політики Андрій Рева, керівник міського та інфраструктурного підрозділу німецького державного Банку Розвитку KfW Маріон Кнееш та виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов.

Читайте також: Програма «Доступне житло»: чому переселенцям варто долучатись до неї

Проект триватиме чотири роки. Новий проект допоможе близько 1000 переселенцям отримати соціальне житло.

Розпорядником коштів німецького Уряду, які надаються через Банк Розвитку KfW, виступає Український фонд соціальних інвестицій. Фонд планує побудувати 10-12 багатоквартирних будинків для переселенців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+