Слухати

Порошенко в Раді просить депутатів підтримати його звернення до патріарха Варфоломія / Новини на Громадському радіо

Порошенко в Раді просить депутатів підтримати його звернення до патріарха Варфоломія

19 квітня 2018 - 11:29
Раніше Порошенко написав до Варфоломія офіційне звернення щодо створення в Україні єдиної і незалежної православної церкви

Президент України Петро Порошенко прийшов на засідання Верховної Ради 19 квітня. Він звернувся до депутатів із проханням підтримати його звернення до архієпископа Константинополя, Вселенського патріарха Варфоломія щодо створення в Україні єдиної і незалежної православної церкви.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо, яка перебуває в парламенті.

Порошенко попросив депутатів ухвалити відповідну постанову. Сьогодні мають розглянути це питання.

«Нам залишається сумлінно молитись за вселенського патріарха. У нас має бути єдина церква. Молімося», — сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше Порошенко написав до архієпископа Константинополя, Вселенського патріарха Варфоломія офіційне звернення щодо створення в Україні єдиної і незалежної православної церкви. Перед тим він прийняв це звернення від предстоятелів православних церков України.

Читайте також: Без існування домовленості Порошенко не заявляв би про автокефалію, – Юраш

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+