Слухати

Громадське радіо тимчасово не мовитиме у Констянтинівці в Донецькій області / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо тимчасово не мовитиме у Констянтинівці в Донецькій області

20 квітня 2018 - 12:54
Мовлення відсутнє у зв'язку з перебоями в роботі підсилювача потужності ефірного передавача

Громадське радіо тимчасово не мовитиме у м. Констянтинівка Донецької області через вихід з ладу підсилювача потужності ефірного передавача 91,8 FM.

У даний час проводяться термінові  ремонтні роботи. Про початок роботи передавача в штатному режимі буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що всі подкасти Громадського радіо доступні на нашому сайті. Також Громадське радіо можна слухати в додатку fizy — програмі для слухання онлайн-радіостанцій. Для абонентів lifeсell користування додатком безкоштовне.Для інших мобільних операторів — згідно умов оператора. 

Крім цього, відтепер слухачі та слухачки Громадського радіо можуть писати і телефонувати нам у студію, використовуючи мобільний додаток Viber. 

Слухаєте ефір Громадського радіо та маєте запитання до гостей? Почули цікаву інформацію та маєте власну думку? Пишіть нам під час прямоефірних програм в Viber +380 67 67 404 76. Найцікавіші коментарі та запитання ведучі зачитають в ефірі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+