Слухати

В Австрії зіткнулися два потяги: 54 людини постраждали (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Австрії зіткнулися два потяги: 54 людини постраждали (ФОТО)

20 квітня 2018 - 11:20
Аварія сталася на залізничному вокзалі Зальцбурга

На залізничному вокзалі Зальцбурга  приблизно о 4.45 ранку за місцевим часом зіткнулися два потяги, повідомляє Reuters.

Як повідомили представники поліції, під час процедури зчеплення маневрений локомотив, який додає вагон до поїзда, занадто сильно в нього врізався. Від сильного поштовху у двох пасажирських поїздах, зчеплених між собою, близько 40 людей отримали легкі травми.

2 142 228.jpg

apa.at
Аварія на залізничному вокзалі в Зальцбурзі
apa.at

Агентство APA, посилаючись на представника Австрійських федеральних залізниць Роберта Моссера, повідомляє, що більшість пасажирів спали під час удару і отримали легкі травми, всього в поїзді було близько 240 осіб. Постраждалих доставили в довколишні лікарні, решті пасажирів запропонували пересісти на інші поїзди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+