Слухати

Стало відомо, в яку колонію етапували фігуранта «справи українських диверсантів» Штиблікова / Новини на Громадському радіо

Стало відомо, в яку колонію етапували фігуранта «справи українських диверсантів» Штиблікова

21 квітня 2018 - 10:02
Дмитра Штиблікова етапували до російської колонії в Омську

Фігуранта «справи українських диверсантів» Дмитра Штиблікова, якого засудили в окупованому Криму до 5 років, етапували до виправної колонії №6 в російському Омську. 

Про це повідомив у Facebook російський журналіст Антон Наумлюк. 

«Фігурант справи «кримських диверсантів» Дмитро Штибліков, засуджений Севастопольським міським судом до п’яти років ув’язнення, етапований в колонію 6 Омська», — написав журналіст. 

Нагадаємо, 6 листопада 2017 року Дмитра Штиблікова підконтрольний РФ Севастопольський міський суд засудив до 5 років колонії суворого режиму за нібито підготовку диверсій в Криму і штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дмитра Штиблікова, Володимира Дудко і Олексія Бессарабова затримали в листопаді 2016 року в Севастополі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+