Слухати

У Росії розповіли про серію самогубств у СІЗО Сімферополя  / Новини на Громадському радіо

У Росії розповіли про серію самогубств у СІЗО Сімферополя

21 квітня 2018 - 12:06
За даними російської Федеральної служби виконання покарань, троє заарештованих вчинили самогубство

У російській Федеральній службі виконання покарань розповіли про те, що у СІЗО-1 Сімферополя троє заарештованих вчинили самогубство.

За даними відомства, двоє обвинувачених — К. і Н., вчинили суїцид в березні 2018 року. Лікарі зафіксували смерть від механічної асфіксії. У квітні скоїв суїцид обвинувачений Л. Причина смерті така ж — механічна асфіксія.

У цьому ж місяці засуджений П. «завдав собі тілесного ушкодження у вигляді різаної рани на шиї». Його госпіталізували в міську лікарню. Зараз його стан оцінюється як задовільний, відзначається в повідомленні.

Раніше Кримська правозахисна група повідомила про те, що в різних камерах СІЗО Сімферополя у квітні були виявлені четверо мертвих людей.

За словами голови Кримської правозахисної групи Ольги Скрипник, ці люди померли не своєю смертю, і не внаслідок хронічних захворювань.

Читайте також: Заключенных в СИЗО Симферополя столько, что люди в камерах спят по очереди, — Ольга Скрипник.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+