Слухати

В ООН заявляють про нестачу 97% фінансування на гуманітарну допомогу для Донбасу / Новини на Громадському радіо

В ООН заявляють про нестачу 97% фінансування на гуманітарну допомогу для Донбасу

21 квітня 2018 - 09:22
Повна сума допомоги повинна скаладти 87 мільйонів доларів

Гуманітарні агентства ООН мають лише 3% коштів, необхідних для надання допомоги жителям південного сходу України в цьому році.

Про це заявив координатор гуманітарних програм ООН в Україні Ніл Вокер.

«Сьогодні я закликаю держави-члени проявити солідарність з постраждалими від конфлікту людьми на Україні і терміново відреагувати на брак 97% коштів. Я продовжую закликати сторони конфлікту вживати заходів для дотримання міжнародного гуманітарного права. Мирні жителі і цивільна інфраструктура повинні бути захищений», — сказав Вокер.

В Управлінні з координації гуманітарних питань (УКГП) ООН підрахували, що на допомогу жителям країни потрібно 187 млн доларів. Повної суми організація не отримала досі.

За оцінками УКГП, конфліктом на Україні порушені 4,4 млн осіб, з них 3,4 млн потребують допомоги і захисту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+