Слухати

Заощадження на пенсію мають 24% українців - дослідження / Новини на Громадському радіо

Заощадження на пенсію мають 24% українців - дослідження

21 квітня 2018 - 20:13
57% опитаних зазначають, що не готові відкладати відкладати на це гроші

Заощадження на пенсію мають 24% відсотки українців. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного проектом USAID «Трансформація фінансового сектору», передає delo.ua.

Більшість опитаних — 57% — зазначають, що не готові відкладати гроші на пенсію. При цьому 68% респондентів відзначили, що не отримуватимуть  достатню пенсійних виплат для забезпечення гідного рівня життя.

«Привабливими» способами заощадження 39% українців вважають заощадження готівки в іноземній валюті, а 32% опитаних — готівки в гривні.

Читайте також: Пенсійний фонд звітує про ненараховані жителям окупованих територій пенсії як про економію бюджету, - Вершиніна

Майже половина українців вважає достатньою пенсію у розмірі до 5 тисяч гривень на місяць, тоді як 36,5% вважають достатньою пенсію у розмірі 5-10 тисяч гривень. Понад 16% опитаних зазначили, що пенсія повинна бути більше ніж 10 тисяч гривень на місяць.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+