Слухати

Київ біжить півмарафон: організатори разом зі столичною владою підготували інтерактивну мапу та графік перекриття вулиць (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Київ біжить півмарафон: організатори разом зі столичною владою підготували інтерактивну мапу та графік перекриття вулиць (ФОТО)

22 квітня 2018 - 10:26
Київський півмарафон проходить у столиці вже ввосьме

У Києві біговий півмарафон — забіг на дистанцію, наполовину меншу за марафонську, 21 кілометр 97,5 метрів. Через пробіг перекрили деякі вулиці і навіть мости. Відстежувати перекриття вулиць можна за допомогою інтерактивної мапи, повідомляє прес-служба КМДА.

З восьмої ранку до другої дня сьгодні обмежено рух усіх видів транспорту за маршрутом марафону: Контрактова площа — вулиця Петра Сагайдачного — Боричів узвіз — вулиця Набережно-Хрещатицька — Набережне шосе — Гаванській міст — вулиця Набережно-Рибальська — міст Північний — вулиця Труханівська — Парковий міст. 

Про зміни у роботі громадського транспорту можна дізнатися тут.

У марафоні бере участь багато благодійних організацій. Наприклад доброчинці фонду «Таблєточки» сьогодні побіжать, щоб зібрати гроші на лікування онкохворим дітям.

Київський піфмарафон проходить з 2011 року. У 2015 він отримав членство в Асоціації міжнародних марафонів (AIMS).

afisha1200h1200-perekrytie-1024x1024.png

Графік обмеження руху транспорту у зв’язку з півмарафоном

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+