Слухати

Спалений націоналістами ромський табір: тікаючи, люди залишили дитячий одяг та їжу (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Спалений націоналістами ромський табір: тікаючи, люди залишили дитячий одяг та їжу (ФОТО)

22 квітня 2018 - 14:10
Прес-служба поліції Києва зазначила, що повідомлень про спалений табір не надходило

На місці спаленого учора, 21 квітня, членами радикальної націоналістичної організації «С14» табору ромів на Лисій горі у Києві нині попіл, сміття та залишки дитячого одягу і продуктів. Про стан спаленого табору Громадському радіо з місця подій розповідає журналіст Євген Савватєєв.

«Зараз на місці табору сліди вугілля, гару. Видно, що частину палаток спалили. Лежить сміття, дитячий одяг, — розповідає Євген Савватєєв. — Схоже, що люди, які жили в цьому таборі, були змушені тікати, і навіть не забрали найнеобхідніших речей».

Журналіст розповідає, що у таборі було близько 15 шалашів, в кожному мешкала ромська родина. Роми, котрі тут жили, приїхали в Київ на заробітки із Закарпаття. Зв’язатися з ними поки що не вдалося, зазначає Євген Савватєєв.

У прес-службі поліції Києва Громадському радіо сказали, що ніяких повідомлень про спалений табір не надходило. Як поліція реагуватиме на цю акцію, відповідати відмовилися.

Нагадаємо, один з представників організації «С14», котрі розібрали та спалили табір ромів, Сергій Мазур анонсував повторення подібних набігів наступного тижня. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+