Слухати

ЗМІ: у Вірменії затримали лідера протестного руху Нікола Пашиняна (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

ЗМІ: у Вірменії затримали лідера протестного руху Нікола Пашиняна (ВІДЕО)

22 квітня 2018 - 11:03
18 березня Нікол Пашинян оголосив про початок «оксамитової» революції у Вірменії

Декілька хвилин тому в ході протестної ходи в єреванській громаді Еребуні затримали лідера опозиційного руху Нікола Пашиняна

Про це повідомляє Радіо Азатутюн.

Також, як повідомляє видання, затримано іншого опозиційного депутата Сасуна Мікаеляна.

Внаслідок сутичок постраждала одна людина. 

Наразі, за даними видання, поліцейські з застосуванням сили затримують учасників руху.

Зазначимо, що відеокамера Радіо Азатутюн сьогодні вранці зафіксувала, як в Єреван прибувають автобуси з поліцейськими.

Раніше лідер опозиційного руху, депутат Нікол Пашинян анонсував проведення зустрічі з прем’єр-міністром Вірменії Сержем Саргсяном

В результаті зустріч прем’єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна з лідером протестного руху тривала кілька хвилин.

Прем’єр-міністр Саргсян спочатку зазначив, що погано уявляє, як вони можуть вести діалог в присутності десятків журналістів.

У відповідь Пашинян заявив, що тут є непорозуміння, оскільки мова йде не про діалог, і він прийшов обговорити питання відставки Сержа Сарсгяна і мирної передачі влади. 

Сам новообраний прем’єр-міністр Вірменії Серж Саргсян вчора пояснив, що його вступ на посаду глави уряду пов’язаний зі складною геополітичною ситуацією в регіоні. Він також заявив, що після вирішення цих проблем він готовий буде піти у відставку.

Нагадаємо, 17 квітня, в день, коли парламент обрав екс-президента Сержа Саргсяна прем’єр-міністром країни, лідер опозиції Нікол Пашинян оголосив про початок безкровної «оксамитової» революції. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+