Слухати

Відновлення водопостачання в Авдіївці відбудеться зранку після наповнення водою резервуару, - Донецька ЦВА / Новини на Громадському радіо

Відновлення водопостачання в Авдіївці відбудеться зранку після наповнення водою резервуару, - Донецька ЦВА

22 квітня 2018 - 19:27
Водночас ДФС повністю відновила свою роботу

Донецька фільтрувальна станція знову працює, водопостачання в Авдіївці буде повністю відновлене зранку, оскільки потрібен час, щоб наповнити резервуари водою. Про це в ефірі Громадського радіо розповів голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін. Він прокоментував попередні суперечливі повідомлення, в яких спершу вказувалося, що вода у мешканців Авдіївки з’явиться у неділю ввечері, а потім — що це станеться у понеділок зранку.

«Це звичайний технічний нюанс. Треба час, щоб вода дійшла від станції до Авдіївки. Цей час буде витрачений на те, щоб наповнити водою резервуар», — пояснив Малихін.

Він додав також, що, поки відопостачання в Авдіївці не було, адміністрація разом з працівниками Червоного Хреста розвозила для мешканців воду.

Під час проведення ремонтних робіт обстрілів з боку бойовиків не було.

Нагадаємо, Донецька фільтрувальна станція зупинила свою роботу 18 квітня. Унаслідок цього було припинено подачу питної води до Авдіївки, частково — до Донецька і Ясинуватої, селища Червоний Партизан, сіл Крута Балка і Верхньоторецьке. Загальна кількість споживачів, які проживають в цих населених пунктах, перевищує 400 тисяч осіб.

22 квітня голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що Донецька ДФС запрацювала і водопостачання відновлять до вечора. Пізніше він написав, що це станеться наступного дня зранку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+