Слухати

«Нафтогаз» підвищив ціни на природній газ для промисловців на 5,5% / Новини на Громадському радіо

«Нафтогаз» підвищив ціни на природній газ для промисловців на 5,5%

23 квітня 2018 - 09:29
З травня ціни «Нафтогазу» стають більшими за ціни інших видобувних компаній, що торгуть газом на «Українській енергетичній біржі»

НАК «Нафтогаз України» підвищив ціну на свій природний газ для промислових споживачів із травня на 5,5%, повідомляє enkorr.

Тепер компанія пропонує ресурс на 400 грн/тис. куб. м дорожче ціни видобувних компаній, які торгують газом на «Українській енергетичній біржі».

naftogaz.jpg

Еnkorr
Динаміка змін цін «Нафтогазу» та котирувань цін «Українською енергетичною біржею»
Еnkorr

За передоплатою і в обсязі понад 50 тисяч кубічних метрів на місяць НАК готовий продавати газ по 9 142,8 грн/тис. куб. м, що на 5,5% (472,8 грн/тис. куб. м) вище поточних квітневих цін.

Травневий газ на Українській економічній біржі українські видобувні компанії — «Полтавська газонафтова компанія», «Укрнафтобуріння» і «Східний геологічний союз» продали за середньозваженою ціною 8 739 грн / тис. куб. м, що на 404 грн / тис. куб. м дешевше за запропоновані «Нафтогазом» ціни.

Нагадаємо, з 1 квітня «Нафтогаз» підвищив ціни на газ для промисловості на 10%. Частка «Нафтогазу» на ринку постачання газу промисловим споживачам в 2016 р склала 7%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+