Слухати

В Україні попереджають про найвищий рівень пожежної небезпеки / Новини на Громадському радіо

В Україні попереджають про найвищий рівень пожежної небезпеки

23 квітня 2018 - 08:55
Укргідрометцентр закликає бути обережними та попереджає про надзвичайний рівень пожежної небезпеки по усій території країни

Укргідрометцентр попереджає про надзвичайний рівень пожежної небезпеки по усії території країни. 

Про рівень пожежної небезпеки найвищого, п’ятого класу, сьогодні, 23 квітня, попереджають в усіх регіонах України. Під час пожежної небезпеки 5-го класу згідно з наказом держкомітету з лісового господарства «Про затвердження Правил пожежної безпеки в лісах України» заборонено відвідувати хвойні насадження.

Впродовж пожежонебезпечного періоду забороняється розводити вогнища у лісах, заїздити на територію лісового фонду будь-якими транспортними засобами, випалювати траву та сміття, залишати деревні залишки після будівництв чи ремонтних робіт.

У разі виникнення пожежі необхідно телефонувати за номером «101», також повідомляти про це лісогосподарські підприємства, територіальний підрозділ ДСНС України, місцеві органи влади.

Нагадаємо, Верховна Рада  внесла зміни до КодексуУкраїни про адміністративні правопорушення, зокрема до статті 77. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах.

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах  тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі,  тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім штрафу, порушнику доведеться нести відповідальність за заподіяну шкоду. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+