Слухати

ПАРЄ не розглядатиме порушення прав людини під час незаконних виборів в окупованому Криму / Новини на Громадському радіо

ПАРЄ не розглядатиме порушення прав людини під час незаконних виборів в окупованому Криму

23 квітня 2018 - 11:49
Голова української делегації Володимир Ар'єв зазначив, що за таке рішення проголосували «ліві та соціалісти»

ПАРЄ не проводитиме термінові дебати з приводу проведення незаконних виборів президента Росії в окупованому Криму, повідомляє народний депутат України, голова Постійної делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

«Бюро ПАРЄ голосами лівих і соціалістів відмовило у проведенні термінових дебатів на запит Великобританії, України та інших на тему Солсбері, незаконних виборів в Криму ітд. Це все на фоні корупційного скандалу в ПАРЄ з фактами хабарництва і неприхованого лоббізму, оприлюдненими вчора, де в негативному контексті згадується багато депутатів із Західної Європи і жоден українець. Вочевидь, навіть цей скандал не допоміг деяким колегам відмовитися від дивно сталої проросійської позиції і повернутися до принципів, які покладені в основу Ради Європи», — написав він

Напередодні у проекті порядку денного засідання Парламентської асамблеї Ради Європи другий із трьох пунктів, пропонованих до розгляду 23 квітня, мав таке формулювання: «Незаконні вибори президента Російської Федерації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим: порушення прав людини».

Крім того, в ПАРЄ пропонували провести дебати на тему зростання антисемітизму, ісламофобії та ксенофобії в Європі і реформування механізму Конвенції про захист прав людини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+