Слухати

Причетність голови Луганського облвідділення КВУ до бойовиків не підтвердилася - поліція

23 квітня 2018 - 12:24
Сам Олексій Свєтіков відправив запит до СБУ з приводу його затримання. Відповіді поки не отримав
Причетність голови Луганського облвідділення КВУ до бойовиків не підтвердилася - поліція / Новини на Громадському радіо

Причетність голови Луганського облвідділення Комітету виборців України, журналіста Олексія Свєтікова до діяльності незаконних збройних формувань не підтвердилася. Про це йдеться у відповіді ГУ Нацполіції в Донецькій області на інформаційний запит Громадського радіо.

Зазначається, що Свєтікова дійсно затримали 29 березня 2018 року на блокпосту м. Слов’янськ під час перевірки за базами даних Інформаційного центру ГУ Нацполіції в Донецькій області. Відповідного до даних центру Олексій Свєтіков мав зв’язок з представниками незаконних збройних формувань.

«Була проведена додаткова перевірка, по результатам якої вказана інформація не підтвердилася та матеріали перевірки списано до справи», — пояснили в поліції.

Олексій Свєтіков повідомив Громадському радіо, що вже наступного дня — 30 березня — звернувся до СБУ, але відповіді поки не отримав.

Нагадаємо, голову Луганського обласного відділення «Комітету виборців України» Олексія Свєтікова затримали на 29 березня на блокпосту Слов’янська. Тоді в коментарі Громадському радіо він так описав затримання та допит:

«Мене зняли з автобусу, привезли до Слов’янського відділу поліції, зробили протокол допиту формальний: брав участь чи не брав, підтримував чи не підтримував. Ні я не брав участь, не підтримував. Ніколи такого не було. Затримали тому, що мене включено в базу даних СБУ учасників незаконних збройних формувань. СБУ включила мене і базу і ці люди автоматично оголошуються в розшук і на всіх блокпостах мене тепер будуть затримувати».

Він зазначив, що до того дня його ніде не затримували та не зупиняли. Він часто подорожує. Крім того, голова Луганського обласного відділення «Комітету виборців України» вказав на те, що перед блокпостом в Слов’янську, де його затримали, він пройшов блокпост в Кремінній, де до нього претензій не було.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+