Слухати

Ромський табір на Закарпатті облаштував собі дорогу на місці болота (ФОТОРЕПОРТАЖ) / Новини на Громадському радіо

Ромський табір на Закарпатті облаштував собі дорогу на місці болота (ФОТОРЕПОРТАЖ)

23 квітня 2018 - 13:29
Ромська громада села Великі Лучки за два дні зробила щебневу дорогу на трьох вулицях

Ромський табір на Закарпатті облаштував собі дорогу, повідомляє голова правління Правозахисного фонду «Розвиток» Олег Григор’єв.

На місці новоствореної дороги раніше був земляний покрив, а себто болото за поганих погодних умов. Для облаштування доріг об’єдналися ромська громада, правозахисний фонд «Розвиток» та Великолучківська сільська рада, яка також долучилася до фінансування закупки щебня та надала техніку.

Роми зібрали 10 тисяч гривень за два місяці, ще 15 тисяч виділила сільська рада та 30 тисяч фонд «Відродження».

Олег Григор’єв зазначає, що роми зібрали частину коштів власноруч, організували завіз щебню, а перед цим вичистили та вирівняли дорогу грейдером. Ще минулого року в поселенні було сформоване ромське самоврядування, до якого в рівній кількості входять як чоловіки, так і жінки.

Облаштувала дороги ромська громада села Великі Лучки за два дні (20 та 21 квітня). Дорослі розрівнювали на вулицях щебень, діти допомагали його розносити вулицею.

Загалом облаштували три вулиці, загальною протяжністю майже 1 кілометр.

«Вже в двох населених пунктах Мукачівщини (селах Чомонин та Великі Лучки), де компактно проживають роми, облаштовано дороги. Ромські громади, об’єднавшись, змогли зібрати кошти та організувати завезення щебеню на вулиці поселення. Це гарний початок великим справам, які на майбутньому чекають на орган самоорганізації ромської громади» розповідає Олег Григор’єв.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+