Слухати

В Криму інтернет-користувачі повідомляють, що не можуть зайти на сайт Google

23 квітня 2018 - 16:15
Щодо Telegram, то він доступний в Керчі, і принаймні одним провайдером заблокований в Сімферополі
В Криму інтернет-користувачі повідомляють, що не можуть зайти на сайт Google / Новини на Громадському радіо

В Криму інтернет-користувачі не можуть зайти на сайт Google. Про це Громадському радіо повідомили кілька джерел на окупованому Росією півострові.

Йдеться щонайменше про двох провайдерів: один працює в Сімферополі (АКС), ще один в Керчі (АПЕКС-Крим).

«Люди не можуть зайти на сайт Google», — повідомило одне з джерел.

Щодо мессенджеру Telegram, то, повідомляється, що він заблокований одним з провайдерів в Сімферополі, але доступний в Керчі.

Нагадаємо, 13 квітня Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнагляду про блокування Telegram. Обмеження доступу до Telegram діятиме в Росії поки мессенджер не надасть ключі розшифровки повідомлень ФСБ

6 квітня Роскомнагляд подав позов про обмеження доступу до Telegram. Приводом для подання позову стало те, що мессенджер Telegram не надав ключі для дешифрування листування користувачів для ФСБ. Відповідно до цього положення, мессенджер на вимогу Федеральної служби безпеки повинен надати ключі шифрування листування своїх користувачів.

20 березня Верховний суд РФ визнав законним наказ ФСБ про розшифровку повідомлень Telegram. 14 березня російські користувачі Telegram подали позов до суду на ФСБ.

Павло Дуров офіційно відмовився співпрацювати зі спецслужбами РФ навіть під загрозою блокування, заявивши, що Telegram завжди готовий призупинити як особисті, так і ділові зв’язки з країнами, де на компанію чиниться тиск, і що мессенджер щодня самостійно «блокує сотні каналів із закликом до насильства», тому необхідності в передачі ключів немає. 

11 січня засновник Telegram заявив, що месенджер не має жодного стосунку до Росії.

22 квітня російські користувачі повідомили про проблеми із доступом до сервісів Google.

Роскомнагляд підтвердив блокування ряду IP-адрес Google. Ці дії пояснили тим, що Google дозволяє мессенджеру Telegram використовувати свої IP-адреси для обходу блокування. У зв’язку з цим ряд IP-адрес Google було внесено до реєстру забороненої інформації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+