Слухати

Київська поліція вдруге вислала з України «злодія у законі» (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

Київська поліція вдруге вислала з України «злодія у законі» (ФОТО, Відео)

24 квітня 2018 - 17:02
Минулого року цього громадянина Грузії вже депортовували, проте він повернувся під іншим прізвищем

Київська поліція вдруге вислала з України громадянина Грузії, відомого у кримінальному світі під прізвиськом «Тенго Пітерський». За інформацією, наданою прес-службою поліції, минулого року чоловіка вже висилали з країни, проте він повернувся до України під іншим прізвищем і перебував у Дніпрі.

35-річний «Тенго Пітерський» був коронований в 2014 році у Санкт-Петербурзі. Його неодноразово судили за тяжкі та особливо тяжкі злочини, у тому числі за замах на вбивство.

«Встановлено, що «Тенго Пітерський» прибув у 2018 році в аеропорт «Бориспіль», після чого вирушив у місто Дніпро. Чоловік, якому офіційно заборонено перетинати кордон нашої держави, змінив прізвище і прилетів із новим паспортом. В Україні «Тенго Пітерський» зустрічався з колегами із кримінального світу, намагався перерозподілити сфери впливу. Згідно із оперативною інформацією, «злодія у законі» цікавили всі напрямки криміналу – пограбування та незаконні заволодіння автомобілями», — розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Затриманого вислали до Туреччини. Окрім цього, розглядається питання щодо заборони в’їзду чоловікові на територію України строком на три роки.

vorvzakonetengo.jpg

Прес-служба Нацполіції
Київська поліція вдруге вислала з України «злодія у законі»
Прес-служба Нацполіції

vorvzakonetengo2.jpg

Прес-служба Нацполіції
Київська поліція вдруге вислала з України «злодія у законі»
Прес-служба Нацполіції

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+