Слухати

Мінфін США запропонував Дерипасці продати акції «Rusal» і зняти за це санкції / Новини на Громадському радіо

Мінфін США запропонував Дерипасці продати акції «Rusal» і зняти за це санкції

24 квітня 2018 - 07:31
За словами голови міністерства Мнучіна, «Rusal» потрапив під обмеження лише через зв'язок з Олегом Дерипаскою

Міністерство фінансів США готове зняти санкції з російської компанії Rusal, якщо бізнесмен Олег Дерипаска продасть свої акції. Про це йдеться на сайті відомства. 

Голова Мінфіну США Стівен Мнучін розповів, що «Rusal» звернувся до них з проханням про виключення з списку санкцій. За словами міністра, заявка зараз розглядається. Мінфін продовжив на чотири місяці допустимі терміни розриву контрактів з «Rusal» — тепер у контрагентів є час до 23 жовтня. 

За словами Мнучіна, «Rusal» потрапив під обмеження лише через зв’язок з Олегом Дерипаскою. У міністерстві підкреслили, що американська сторона не хоче шкодити людям, залежним від «Rusal» і дочірніх компаній.

Нагадаємо, що 16 квітня Акції російської алюмінієвої компанії UC Rusal, що потрапила під американські санкції, опустилися до свого історичного мінімуму9 квітня на Лондонській біржі перестали торгувати акціями Ruslal, а на Гонконгській біржі менеджмент компанії заявив про можливий технічний дефолт.

6 квітня Мінфін США ввів санкції проти російських бізнесменів та чиновників. У список включені, зокрема, і бізнесмен Олег Дерипаска та його компанії «Базовий елемент», En + і агрохолдинг «Кубань». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+