Слухати

Коли ми приїхали в СІЗО, Стешенка там уже не було, - адвокат / Новини на Громадському радіо

Коли ми приїхали в СІЗО, Стешенка там уже не було, - адвокат

24 квітня 2018 - 22:25
Адвокатові Едему Смєдляєву наразі невідоме місце перебування Олександра Стешенка

Адвокат Олександра Стешенка Едем Смєдляєв не знає, де наразі перебуває його підзахисний. Про це він розповів Громадському радіо увечері у вівторок 24 квітня.

Цього дня о 22 годині Стешенка мали випустити із сімферопольського СІЗО, оскільки офіційно закінчувався строк його адміністративного арешту. 

«Коли ми приїхали туди, Стешенка в СІЗО вже не було», — зазначив Смєдляєв.

За його словами, наразі місце перебування Стешенка йому невідоме, адвокат шукає свого підзахисного.

Нагадаємо, сьогодні вдень в ефірі Громадського радіо Едем Смєдляєв розповів, що особисто бачив Стешенка у СІЗО і що його підзахисний перебуває у «задовільному стані».

«Після того, як я дізнався, що він знаходиться там (в СІЗО — ред.), я відразу відвідав його. Мені вдалося його побачити, він у задовільному стані. Подробиць він розповідати не став, але сказав, що, за офіційною версією, його затримали через те, що він нібито курив на вокзалі. Саму постанову суду йому не вручили. Сьогодні о 22.00 закінчується строк адміністративного арешту і я сподіваюся, що нам вдасться його зустріти і довезти до кордону, щоб він повернувся додому до матері», — розповів Смєдляєв.

Нагадаємо, російські силовики затримали Олександра Стешенка 11 квітня на в’їзді до тимчасово окупованого Криму. Того дня він подзвонив матері та повідомив, що російські правоохоронці піддали сумніву його схожість з фото у паспорті. З того часу Стешенко не виходив на зв’язок. Організація «Крим SOS» зазначає, що спочатку ФСБ Росії підтвердили затримання Стешенка, а пізніше заперечили цей факт.

24 квітня Едем Смєдляєв повідомив, що Олександр Стешенко перебуває в сімферопольському СІЗО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+