Слухати

Понад тисячу ветеранів АТО скоїли самогубство / Новини на Громадському радіо

Понад тисячу ветеранів АТО скоїли самогубство

24 квітня 2018 - 12:39
Такі цифри назвав голова комітету ВРУ у справах ветеранів, учасників АТО і людей з інвалідністю Олександр Третьяков

В Україні на сьогодні число ветеранів АТО, які скоїли суїцид, перевищує тисячу. Про це під час конференції в Києві розповів голова комітету ВРУ у справах ветеранів, учасників АТО і людей з інвалідністю Олександр Третьяков, повідомляють УНН.

«На сьогоднішній момент з 2014 року парламентом було прийнято понад 24 закони, пов’язані з ветеранами. Це — і учасники АТО, і в цілому всі ветерани. Закони на сьогодні функціонують, але учасник АТО не знає про свої права. Насправді роз’яснювальні роботи про права та обов’язки не проводяться. Це ж стосується і ситуації з суїцидами. На даний момент на жодному телеканалі немає ніякої антісуїцидної реклами. В Україні вже понад тисячу людей, які воювали в АТО і які закінчили життя суїцидом», — сказав він.

За словами Третьякова, середній вік ветеранів АТО становить приблизно 35 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+