Слухати

Проїзд у київському наземному транспорті може подорожчати до восьми гривень  / Новини на Громадському радіо

Проїзд у київському наземному транспорті може подорожчати до восьми гривень

24 квітня 2018 - 13:02
Підняття тарифів планують з 15 липня цього року

Комунальне підприємство Київпастранс планує підвищити тарифи на проїзд в наземному комунальному транспорті Києва до 8 грн з 15 липня 2018 року. Про це йдеться у фінансовому плані підприємства на 2018 рік, повідомляють Українські Новини.

Це стосується трамваїв, тролейбусів, автобусів, фунікулера та міської електрички.

Київпастранс планує отримати 1,1 млрд грн доходів від перевезення пасажирів за підсумками 2018 року, що на 59,1% більше, ніж в планах на 2017 рік, і на 53,7% більше фактичних показників за минулий рік.

Нагадаємо, що минулого року КМДА підняла ціни на проїзд в муніципальному транспорті з 15 липня у зв’язку з ростом цін на електроенергію і збільшенням мінімальної зарплати. Так, ціна за проїзд в метро зросла з 4 до 5 грн, в наземному транспорті з 3 до 4 грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+