Слухати

Вища кваліфікаційна комісія проведе співбесіду з одним із «суддів Майдану» / Новини на Громадському радіо

Вища кваліфікаційна комісія проведе співбесіду з одним із «суддів Майдану»

24 квітня 2018 - 15:35
Зустріч відбудеться без участі громадськості

У середу 25 квітня Вища кваліфікаційна комісія планує провести співбесіду у звичному режимі з одним із «суддів Майдану» Богданом Саніним. Співбесіда відбуватиметься без участі громадськості, повідомляє Громадська рада доброчесності.

Сьогодні Богдан Санін є суддею-спікером київського Окружного адміністративного суду.

«Бути обличчям суду колеги доручили Саніну у 2016 році, оцінивши, певно, його вольове рішення про заборону проведення протестів на Майдані Незалежності та Хрещатику у період із 1 грудня 2013 по 7 січня 2014 року, яке розв’язало руки Беркуту. Як бачимо, пам’ять у судової влади вже часів Петра Порошенка надто коротка, а тому найважливішу вимогу суспільства — очистити суддівський корпус від недоброчесних суддів, зокрема від суддів Майдану — вони вміло і без зайвого пафосу ігнорують», — ідеться у повідомленні.

ГРД оприлюднила своєму сайті інформацію про Богдана Саніна, яку можуна переглянути за посиланням.

Співбесіда відбудеться о 9.00 у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за адресою вул. Механізаторів, 9.

ГРД закликає журналістів та активних громадян прийти на співбесіду або переглянути її онлайн на Youtube ВККС.

Раніше повідомлялося, що ВКС не стала звільняти «Суддю Майдану» Маліновську, що брала під варту фотографа Сергія Нужненка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+