Слухати

НАЗК звинувачує Уповноважену з прав людини у корупційному правопорушенні / Новини на Громадському радіо

НАЗК звинувачує Уповноважену з прав людини у корупційному правопорушенні

25 квітня 2018 - 10:20
Під час голосування за призначення на посаду Людмила Денісова не повідомила про конфлікт інтересів

До Національного агентства з питань запобігання корупції запросили Уповноважену з прав людини Людмилу Денісову. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

За даними Нацагенства, Людмила Денісова, будучи народною депутаткою України VIII скликання, порушила вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. 

Під час голосування у Верховній Раді за призначення на посаду 15 березня цього року Денісова двічі проголосувала сама за себе, що є порушенням процедури згідно зі статею 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Читайте також: Окупаційна влада Криму не хоче поїздки нової Уповноваженої на півострів

«Своїми діями Людмила Денісова вчинила правопорушення, пов’язані із корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (що передбачатиме стягнення штрафу у розмірі 1700-3400 грн. за неповідомлення про конфлікт та 3400-6800грн. за прийняття рішень в умовах конфлікту, ред.). У зв’язку з цим Людмилу Денісову запрошено прибути до Національного агентства 25 квітня 2018 року протягом дня з 09:00 до 17:00», — додали в НАЗК.

Читайте також: Омбудсмен Денісова не бачить конфлікту інтересів через членство у «Народному фронті» (ВІДЕО)

Нагадаємо, 15 березня парламент призначив Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+