Слухати

У Києві затримали двох громадян Чехії: дипломата та екс-поліцейського - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

У Києві затримали двох громадян Чехії: дипломата та екс-поліцейського - ЗМІ

25 квітня 2018 - 21:28
Дипломата відпустили з огляду на дипломатичний паспорт

У Києві затримали колишнього старшого слідчого Управління з виявлення організованої злочинності поліції Чехії Людека Вокала, а також чеського дипломата, якого потім відпустили з огляду на його дипломатичний паспорт. Про це пише чеське видання Іnfo.cz, посилаючись на джерела.

Генеральна інспекція органів громадської безпеки Чехії розшукувала Вокала у зв’язку з підозрами щодо його службової діяльності під керівництвом тодішнього глави Управління Роберта Шляхти. 

Підозри щодо Вокала пов’язані також з його нинішньою діяльністю в сфері безпеки. Він не припинив її навіть після свого переслідування в Чеській республіці, повідомляє видання.

В Україні Вокала затримали нібито через незаконне прослуховування. Інформацію про його затримання підтвердили джерела в Міністерстві закордонних справ Чехії, повідомляють České Noviny.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+