Слухати

В ПАРЄ одноголосно підтримали українську резолюцію щодо протидії російській пропаганді / Новини на Громадському радіо

В ПАРЄ одноголосно підтримали українську резолюцію щодо протидії російській пропаганді

25 квітня 2018 - 19:04
Асамблея також рекомендувала країнам-членам Ради Європи заснувати органи для відстежування дезінформації та фейків

Парламентська асамблея ради Європи одноголосно ухвалила українську резолюцію щодо протидії російській пропаганді. Також в ПАРЄ  рекомендували країнам-членам Ради Європи заснувати органи для відстежування дезінформації та фейків. Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-президент ПАРЄ, голова української делегації Володимир Ар’єв.

«Ще одна невеличка перемога. ПАРЄ щойно одноголосно ухвалила резолюцію по моїй доповіді: висловили підтримку протидії російській пропаганді на рівні ЄС і рекомендувала країнам-членам Ради Європи заснувати органи (observatories) для відстежування дезінформації та фейків», - написав він.

Читайте такожНаші проблеми з російською пропагандою почалися задовго до Революції Гідності, - експерт

Ар’єв навів також цитату з документу.

«7. У деяких випадках державні засоби масової інформації були перетворені на пропагандистські інструменти та використані для передачі фальшивих новин або розпалювання ненависті ксенофобії проти меншин та певних груп. Це призводить до відсутності незалежності та низьких етичних стандартів у ряді засобів масової інформації та пояснює дедалі більшу недовіру населення. У зв’язку з цим Асамблея підтверджує свою підтримку рішенню Європейської Ради 2015 про боротьбу з потоком дезинформації та відвертої неправди, що походять з засобів масової інформації та онлайн-аккаунтів у Російській Федерації, шляхом створення Спеціальної групи «East StratCom». Крім того, Асамблея вітає Спільну заяву Спеціального доповідача Організації Об’єднаних Націй по свободі слова та трьох регіональних доповідачів у 2017 році про те що державні суб’єкти не повинні створювати, спонсорувати та розповсюджувати дезінформацію чи пропаганду.»

Нагадаємо, напередодні ПАРЄ проголосувала за правки, якими визнала «фактичне правління» Донбасу Росією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+