Слухати

ВККС рекомендує звільнити «суддю Майдану» Богдана Саніна / Новини на Громадському радіо

ВККС рекомендує звільнити «суддю Майдану» Богдана Саніна

25 квітня 2018 - 16:17
Досі Богдан Санін залишався суддею-спікером Окружного адміністративного суду

Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендує звільнити Богдана Саніна з посади судді Окружного адміністративного суду міста Києва.

Як повідомляє «Радіо Свобода», за результатами кваліфікаційного оцінювання Санін набрав 611 балів.

«Визнати суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Саніна Богдана Володимировича таким, що не відповідає займаній посаді. Рекомендувати Вищій раді правосуддя розглянути питання про звільнення з посади судді Окружного адміністративного суду міста Києва Саніна Богдана Володимировича», – цитує видання заяву Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Нагадаємо, Богдан Санін ухвалил перше рішення у справі активістів Майдану: 30 листопада 2013 року, у день розгону студентів на майдані Незалежності в Києві, Санін у відповідь на позов Київської міської держаної адміністрації заборонив проведення мирних акцій з 1 грудня 2013-го до 7 січня 2014 року.

Відразу після Революції Гідності Богдан Санін не був звільнений. Його призначили суддею-спікером Окружного адмінстративного суду м. Києва — до його обов’язків входило коментування рішень та комунікація із суспільством та журналістами.

Під час співбесіди, що відбувалася 25 квітня, на питання членів комісії про те, як він оцінює своє рішення щодо заборони мирних акції, Санін заявив, що «керувався тими нормативними документами і доказами, які були на той час».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+