Слухати

Чорноморськ: забарикадований боцман в знак протесту два місяці живе на кораблі

26 квітня 2018 - 15:46
Боцман Ігор Хвостов вимагає виплати зарплатні, за допомогою звернувся до поліції. Де знаходяться представники компанії MD Shipping CO, яка винна йому гроші, невідомо
Чорноморськ: забарикадований боцман в знак протесту два місяці живе на кораблі / Новини на Громадському радіо

В кінці лютого боцман Ігор Хвостов в знак протесту проти невиплати зарплатні забарикадувався на судні, яке стоїть на Судноремонтному заводі в Чорноморську Одеської області. Власник корабля Wellback, компанія MD Shipping CO, за словами моряка, винні йому 14 тисяч доларів.

У середні квітня волонтери закликали привозити йому їжу та питну воду. Громадське радіо зв’язалося з Ігорем. За словами моряка, зараз ситуація з харчуванням вже не критична. Але він каже: зарплатню так і не отримав.

«Зараз я знаходжуся на судні! Усе, як було! Тримаю осаду! Але зараз в мене з’явилася можливість вільного виходу та входу на територію СРЗ. Тому що були проблеми, судновласник хотів мене вигнати з судна, тому він подав клопотання щодо недопускну мене на територію СРЗ», — говорить Ігор Хвостов.

Ми намагалися зв’язатися із судновласником. Але за юридичною адресою фірма-роботодавець вже не існує. Цю ж інформацію нам підтвердили і у телефонному режимі. Де шукати представників MD Shipping CO наразі невідомо:

«Ні, такої компанії вже нема!
А що, вона ліквідувалася!
Та нема її вже тут давно!
 — А куди я телефоную?
Це Nordic shipping!
»

В поліції розказали: про ситуацію знають. Боцман написав заяву, власника судна розшукують. Але слідчій Марина Волошенко, наразі ситуацію не коментує:

«Виробництво знаходиться на етапі досудового розслідування. Надавати інформацію яка є у кримінальному впровадженні я, наразі, немаю права».

За словами боцмана Ігоря Хвостова, у такий самій ситуації опинилися майже десяток моряків. Свою зарплатню вони чекають майже півроку.

Всеволод Ананьев, Чорноморськ, Громадське Радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+