Слухати

«Чорний четвер»: Чубаров повідомляє про збройні обшуки в Криму (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Чорний четвер»: Чубаров повідомляє про збройні обшуки в Криму (ВІДЕО)

26 квітня 2018 - 11:45
Обшуки ФСБ Росії проводять як в будинках, так і на виробництвах та в мережах кількох магазинів

В окупованому Росією Криму ФСБ проводить обшуки у кримських татар. Про це повідомляють в Facebook глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і група «Кримська солідарність».

За словами Чубарова, сьогодні з ранку проводяться обшуки в Карасувбазарі (нині — Білогірськ). Обшуки проводяться в будинках кримськотатарських підприємців, меценатів, активістів кримськотатарського національного руху Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрема Веліляєва, Зери Веліляєва, а також у їхніх дорослих дітей, які проживають окремо.

Чубаров зауважив, що одночасно обшуки проводяться в інших регіонах Криму — в приміщеннях виробничих баз і десятках фірмових магазинів провідної фірми з дистрибуції продуктів харчування в Криму «КримОпт», яка належить братам Веліляєвим.

За інформацією Чубарова, в усіх місцях проведення обшуків зосереджені сили спецпідрозділів зі стрілецькою зброєю, встановлені оточення по периметру місць проведення обшуків. Операцією керують співробітники ФСБ Росії.

За даними «Кримської солідарності», також блокована робота мережі магазинів «Гузель». У групі розповідають, що на кошти родини Веліляєвих у Білогірську побудована Соборна мечеть. Ресуль Веліляєв також є засновником відомого в Криму фонду Бекіра Чобан-заде та ініціатором, меценатом премії імені видатного поета, вченого-тюрколога Бекіра Чобан-заде.

«Кримська солідарність» нагадала, що у квітні 2015 року в будинках братів Ремзі і Ресуля Веліляєва вже проходили обшуки, після яких їх доставлялидо слідчого ізолятора.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+