Слухати

ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні / Новини на Громадському радіо

ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні

26 квітня 2018 - 21:45
Це вже друга за тиждень резолюція, спрямована на боротьбу з інформаційними атаками

Парламентська асамблея ради Європи ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні. Про це написав на своїй сторінці у Facebook повідомив віце-президент ПАРЄ, голова української делегації Володимир Ар’єв.

«Асамблея послалася на дії Росії проти України та історію з Даєш та закликала протидіяти всім проявам гібридної війни, в тому числі ліквідувати юридичні прогалини та координувати зусилля у протидії цьому новому явищу», — зазначив він.

Володимир Ар’єв навів також цитати з документу:

«Асамблея із занепокоєнням відзначає, що сьогодні держави все частіше стикаються з явищем «гібридної війни», що створює новий тип загрози на основі поєднання військових та невійськових засобів, таких як кібератаки, кампанії масової дезінформації, в тому числі фальшиві новини, зокрема в соціальних мережах, порушення комунікацій та інших мереж та багато інших. Кібернетичні удари особливо небезпечні, оскільки вони можуть вразити стратегічну інфраструктуру країни, таку як система управління повітряним рухом або атомні станції. Тому гібридна війна може дестабілізувати і підірвати цілі суспільства і спричинити численні жертви. Все ширше використання цих нових тактик, особливо в поєднанні, викликає занепокоєння щодо адекватності існуючих правових норм.»

Читайте такожПАРЄ визнала «фактичне правління» Донбасу Росією

«Асамблея також висловлює глибоку стурбованість з приводу численних випадків масових кампаній з дезінформації, спрямованих на підрив безпеки, громадського порядку та мирних демократичних процесів. Існує надзвичайно важлива потреба у розробці інструментів для захисту демократії від «інформаційної зброї», зберігаючи при цьому свободу слова та свободу засобів масової інформації».

Це вже друга за тиждень резолюція, спрямована на боротьбу з інформаційними атаками джерел гібридних воєн, головним з яких є Росія. Напередодні ПАРЄ ухвалила також резолюцію щодо протидії російській пропаганді.

«Симтоматично що проти проголосував лише один німець-комуніст, який їздив до терориста Захарченка, чим, власне, і довів — резолюція якісна», — додав Володимир Ар’єв.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+