Слухати

У Києві викрили групу людей, що продавала дипломи (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві викрили групу людей, що продавала дипломи (ФОТО)

26 квітня 2018 - 19:27
Протягом 2015-2017 років на такому «бізнесі» зловмисники заробили понад 2 млн гривень

У Києві працівники поліції та прокуратури викрили угруповування, що спеціалізувалося на виготовлені дроблених дипломів про вищу освіту. На такому «бізнесі» зловмисники заробили понад 2 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«Згідно з матеріалами слідства, отримання замовлень на виготовлення документів (дипломів бакалавра, магістра, доктора наук, атестати; свідоцтва, державні акти на право приватної власності на землю, свідоцтва про одруження та інші офіційні документи) відбувалося через окремі веб-ресурси, адміністрування яких здійснювалося учасниками злочинної групи», — ідеться у повідомленні.

Під час обшуків правоохоронці вилучили обладнання, бланки та вже готові підроблені документи. Окрім цього, у зловмисників знайшли близько 100 підроблених печаток державних органів України, колишнього Радянського Союзу, Російської Федерації, а також приватних та державних підприємців. 

Кіберполіція займається пошуком і встановленням осіб, що можуть використовувати зловмисниками підроблені документи.

Наразі триває досудове розслідування за фактом вчинення двох кримінальних правопорушень: шахрайства та підроблення документів. Окрім цьго, правоохоронці перевіряють наявність у цій справі ознак злочинів, передбачених ст. 199 (виготовлення, зберігання та збут державних цінних паперів, голографічних захисних елементів) та ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+