Слухати

У Вірменії у відставку пішли троє міністрів і двоє губернаторів / Новини на Громадському радіо

У Вірменії у відставку пішли троє міністрів і двоє губернаторів

26 квітня 2018 - 13:49
Напередодні про відставку заявив виконувач обов'язків міністра спорту

У Вірменії подали у відставку виконувачі обов’язків міністрів освіти і науки, охорони природи, а також територіального управління і розвитку — Левон Мкртчян, Арцвік Мінасян і Давид Локян. Про це повідомляє видання Panarmenian.net з посиланням на заяву партії «Дашнакцутюн».

Заяви про відставку зі своїх посад подали губернатор Ширакської області Артур Хачатрян та голова Арагацотнської області Ашот Симонян.

Відставки пов’язані з виходом партії «Дашнакцутюн» з політичної коаліції з правлячою Республіканською партією. Зараз у парламенті Вірменії партія має 7 зі 105 місць. Республіканська партія має 58 місць, фракція «Блок Царукяна» 31, а блок «Елк» 9 місць.

Напередодні про відставку заявив виконувач обов’язків міністра спорту та член партії «Квітуча Вірменія» Грачья Ростомян. Він приєднався до протестів опозиції. 

Нагадаємо, що вірменський парламент планує обрати нового прем’єр-міністра країни 1 травня. 

23 квітня прем’єр Вірменії Серж Саргсян, через якого у країні третій тиждень не вщухають протести, подав у відставку. 25 квітня лідер протестів у Вірменії оголосив про продовження акцій протесту проти призначення прем’єр-міністром країни колишнього президента Сержа Саргсяна в Єревані проходять з 13 квітня. 17 квітня лідер опозиції Нікол Пашинян оголосив про початок безкровної «оксамитової» революції. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+