Слухати

«Втомлений міст» на Шулявці у Києві почнуть ремонтувати з першого травня: якими дорогами їздити? / Новини на Громадському радіо

«Втомлений міст» на Шулявці у Києві почнуть ремонтувати з першого травня: якими дорогами їздити?

26 квітня 2018 - 12:18
Департамент транспортної інфраструктури зазначає, що будівництво триватиме 17 місяців

З 1 травня розпочинається підготовка до реконструкції Шулявського шляхопроводу, повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури.

Зазначають, що для регулювання руху встановлять 3 світлофори, перенесуть контактну мережу для безперебійного руху тролейбусів та винесуть МАФи з радіусу проведення реконструкції. 

Орієнтовна тривалість будівництва 17 місяців.

На цей час передбачено зміни: 

  • рух вулицею Олександра Довженка – вулицею Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих Дач) відбуватиметься вулицями: Антона Цедика (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги встановлять тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій та поверненням на вулицю Вадима Гетьмана;
  • вулицею Вадима Гетьмана – вул. Олександра Довженка (бік вулиці Олени Теліги) збережеться нинішній виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вулицю Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлений тимчасовий світлофор);
  • односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вулиці Петра Нестерова та вулиці Петра Нестерова в напрямку проспекту Перемоги (встановлять тимчасовий світлофор);
  • тролейбусний рух з боку Севастопольської площі вулицею Вадима Гетьмана, матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст». З боку вулиці Олени Теліги вулицею Олександра Довженка – «Івана Гонти».

Пішоходи користуватимуться підземними та наземним переходом, де також встановлять світлофор. Старт руху транспорту шляхопроводом через проспект Перемоги вже до кінця цього року.

Нагадаємо, Шулявський шляхопровід обвалився 27 лютого. Наступного дня КМДА попросило киян користуватися об’їздними маршрутами, а пізніше визнало міст придатним для пересування.

Мер Києва Віталій Кличко, приїхавши на місце аварії, сказав: «Міст не був аварійним. Він просто втомився від часу».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+