Слухати

Гарячої води в більшості будинків Києва не буде до літа, - КМДА / Новини на Громадському радіо

Гарячої води в більшості будинків Києва не буде до літа, - КМДА

27 квітня 2018 - 14:55
Причина — гідравлічні випробування тепломереж

Майже в усьому Києві, а саме у Святошинському, Шевченківському, Солом’янському, Подільському, Голосіївсьму, Оболонському, частині Дарницького та Печерського районів, до 1 червня не буде гарячої води. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба адміністрації.

Причина — гідравлічні випробування тепломереж. Їх цього року розпочали раніше через переукладання угод на газопостачання котелень.

«Проведення гідравлічних випробувань є необхідним технологічним процесом, адже дозволяє усунути пошкодження найбільш слабких ділянок теплових мереж і знизити рівень аварійності на старті опалювального сезону. Однак випробування проводяться за умов, коли у мережах відсутній теплоносій, тому відключення послуги гарячого водопостачання не уникнути. Цього року ми розпочали випробування раніше, ніж зазвичай», – цитує прес-служба Пантелеєва.

Читайте також: Чому зростання тарифів на квартплату не поліпшить якості послуг?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+