Слухати

В Єревані знову почались протести проти партії влади  / Новини на Громадському радіо

В Єревані знову почались протести проти партії влади

29 квітня 2018 - 13:18
Завтра вірменський парламент планує обрати нового прем’єр-міністра країни

У столиці Вірменії протестувальники після дводенної перерви знову вийшли на вулиці. Людей закликав до дії лідер протестних акцій, депутат Нікол Пашинян. Протест спрямований проти правлячої Республіканської партії, передає РИА Новости. 

Протестувальники колонами у кілька сотень людей ходять вулицями і живим ланцюгом перекривають дорогу, викрикуючи «Перемога», «Нікола в прем’єри» і «Карапетяна у відставку».

Люди збираються і на площі Республіки в центрі міста, яка знаходиться у будівлі уряду і стала основним місцем акцій. Ще кілька десятків студентів сіли на проїжджу частину на проспекті Маштоца, заблокувавши проїзд автомобілів. 0 17:00 за місцевим часом учасники зберуться на площі Франції, після чого пройдуть до площі Республіки, де відбудеться черговий мітинг.

Нагадаємо, що 26 квітня у Вірменії подали у відставку виконувачі обов’язків міністрів освіти і науки, охорони природи, а також територіального управління і розвитку — Левон Мкртчян, Арцвік Мінасян і Давид Локян.  

1 травня вірменський парламент планує обрати нового прем’єр-міністра країни. 23 квітня прем’єр Вірменії Серж Саргсян, через якого у країні третій тиждень не вщухають протести, подав у відставку.

25 квітня лідер протестів у Вірменії оголосив про продовження акцій протесту проти призначення прем’єр-міністром країни колишнього президента Сержа Саргсяна в Єревані проходять з 13 квітня. 17 квітня лідер опозиції Нікол Пашинян оголосив про початок безкровної «оксамитової» революції. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+