Слухати

Порошенко доручив МЗС допомогти українцям, які не можуть вилетіти з Єгипту, - Клімкін / Новини на Громадському радіо

Порошенко доручив МЗС допомогти українцям, які не можуть вилетіти з Єгипту, - Клімкін

30 квітня 2018 - 00:04
Українські туристи не можуть вилетіти до України з 27 квітня

Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомляє, що МЗС отримало доручення від президента Петра Порошенка допомогти українцям, які з 27 квітня не можуть вилетіти з Єгипту. Про це Клімкін написав у Twitter.

«На доручення Президента цілодобово працюємо, щоб допомогти нашим громадянам вилетіти з відпочинку в Єгипті. Сприяємо розміщенню та поновленню графіку авіарейсів. Вважаю, що наші туроператори мають на майбутнє зробити висновки з ситуації, що склалася», — написав міністр.

Раніше начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що остання частина українських туристів, які досі залишаються в Єгипті, зможе вилетіти до України тільки ввечері 30 квітня.

За інформацією Кирилича, українці розселені в готелях Єгипту та чекають вильоту.

Нагадаємо, мова йде про українських туристів, які відпочивали в Єгипті за путівками туроператора Join Up. Понад 200 людей мали вилетіти додому 27 квітня, проте рейс кілька разів відміняли через нібито поломку літака. Пізніше деяка частина туристів повернулася до України, інша частина досі перебуває в Єгипті.

Водночас, вчора українці понад 20 годин не могли вилетіти з Києва до Єгипту за путівками того ж туроператора Join Up. Громадському радіо відомо про щонайменше три туристичні групи, які протягом кількох останніх днів вилітали до Єгипту зі значною затримкою рейсів.

У Join Up не коментують ситуацію. Із власних джерел Громадському радіо стало відомо, що коментар компанія надасть після вихідних днів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+