Слухати

Як зміниться система пропусків на територію операції Об’єднаних сил  / Новини на Громадському радіо

Як зміниться система пропусків на територію операції Об’єднаних сил

30 квітня 2018 - 14:45
У МінТОТ розповіли про запровадження трьох зон безпеки, де буде різний режим в’їзду

На Донбасі у зв’язку із запровадженням операції Об’єднаних сил зміниться порядок в’їзду. Про це розповів в ефірі Громадського радіо заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

За його словами, будуть запроваджені три зони безпеки: зелена, жовта, червона. На ці території буде різний режим в’їзду за пропусками, які повинне видати командування Об’єднаних сил.

«Права доступу в міста, які будуть визначені як червона зона, будуть мати громадяни, які або там проживають, або мають право власності на об’єкти нерухомості, які знаходяться у цих населених пунктах. Або у громадян є родичі, які поховані у відповідних населених пунктах і на це є підтверджуючі документи», — розповів Георгій Тука.

У інших випадках надання доступу до червоної зони командування Об’єднаних сил вирішуватиме в індивідуальному порядку.  

Як розповів Георгій Тука, зелена зона буде найбільш доступною для пересування, а жовта буде частково обмежена.

«Там будуть незначні обмеження. Все буде залежати від отримання пропуску в Об’єднаних сил»,  — пояснив Тука.

Разом з тим він зазначив, що він наразі не має інформації щодо того, чи уже створені органи, які видаватимуть нові перепустки. Георгій Тука припустив, що у перший тиждень у зв’язку із цим може виникнути ажіотаж і суєта.

Сьогодні, 30 квітня, на Донбасі офіційно закінчується антитерористична операція, а замість неї розпочинається операція Об’єднаних сил (ООС).Операції об’єднаних сил будуть підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей, наприклад підрозділи МВС і Нацполіції. Керувати штабом ООС буде генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+